Festival 2024

Open House Praha 2024

Jubilejní 10. ročník festivalu Open House Praha se uskuteční 13. až 19. května 2024. V týdnu od 13. května bude připraven doprovodný program, o víkendu 18. a 19. května se pak otevřou běžně nepřístupné budovy a prostory. Seznam otevřených budov zveřejníme na našich stránkách pravděpodobně na začátku dubna 2024. Přidejte se k události na Facebooku, kde postupně odhalujeme novinky, a sledujte zákulisí příprav!

foto: Kateřina Vodrážková
foto: Dušan Vondra

Otevírejte město s námi!

S přípravami festivalu a otevíráním budov nám každý rok pomáhají stovky dobrovolníků a nejinak tomu bude i v roce 2024. Zajímá vás architektura a design, máte rádi Prahu a rádi poznáváte nové lidi? Pak přesně vás potřebujeme! Staňte se součástí naší dobrovolnické komunity, zažijte festival z jiné perspektivy a pomozte nám otevřít pražské budovy a prostory během jubilejního 10. ročníku festivalu! Můžete nás také podpořit jako dárce nebo partner, nebo přihlásit svou budovu či prostor.

Fotogalerie 2023
Jaký byl 9. ročník festivalu?
Fotogalerie 2023
Jaký byl 9. ročník festivalu?

Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.