Podpořte nás

foto: Dušan Vondra

Každým rokem otevíráme v rámci festivalu víc a víc nových budov a hlavou nám víří množství nápadů, které chceme realizovat a to i díky vašim podnětům a zpětným vazbám. Přípravám festivalu věnuje svůj volný čas malý tým nadšenců, který zastřešuje nezisková organizace Open House Praha, z. ú. Vstup do budov není v rámci festivalu zpoplatněn, chceme, aby město bylo otevřeno všem lidem bez rozdílu věku, profese či socioekonomického zázemí. Bez dárcovské podpory, pomoci dobrovolníků a partnerů by festival nemohl nikdy vzniknout a rozvíjet se. Přípravy a realizace festivalu Open House Praha provázejí nemalé finanční náklady, které pokrýváme z různých zdrojů, jak veřejných, tak soukromých.

Přidejte se k nám a podpořte festival i celoroční činnost organizace. Jakákoliv vaše podpora, ať už finanční či partnerská, je pro nás signálem i motivací, že to má smysl.

Přispět můžete prostřednictvím platební brány Darujme.cz a to buď jednorázovým darem nebo pravidelným příspěvkem. Pravidelný měsíční příspěvek v hodnotě 100 Kč nebo jednorázovou platbou 1200 Kč se automaticky stáváte členy klubu Milovníci architektury.

Díky členství v klubu budete od nás dostávat exkluzivní informace ze zákulisí příprav festivalu a pozveme vás také na prohlídku některé z festivalových budov. Využijte této jedinečné příležitosti nahlédnout pod pokličku festivalového dění! Přihlášky do klubu přijímáme v průběhu celého roku.

 

Díky vaší podpoře můžeme:

  • Začít připravovat další ročník festivalu Open House Praha.
  • Rozvíjet aktivity, které zapojují do festivalu i lidi s hendikepem.
  • Otevřít některou ze zajímavých staveb i v průběhu roku.
  • Věnovat se vzdělávání dětí v rámci celoročního kroužku architektury a dalších dílen.
  • Nabídnout našim dobrovolníkům vzdělávací kurzy, workshopy a školení.

Věděli jste, že…?

Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně. Potvrzení o daru vám rádi vystavíme.

Jak nás ještě můžete podpořit?

Podpoříte nás i zakoupením našich suvenýrů, které nabízíme nově i celoročně v našem eshopu.

Staňte se hrdým partnerem akce. Během festivalu můžete oslovit nejen nové potenciální klienty a prohloubit vztah s těmi stávajícími, ale také získat nové obchodní partnery. Festival představuje fantastickou příležitost ke zviditelnění, a to díky značným mediálním ohlasům. Máte ve svém CSR programu podporu komunitního života, seniorů, lidí s hendikepem, vzdělávání a dobrovolnictví? Ve spolupráci s námi můžete váš program rozvíjet ve všech zmíněných oblastech! Rádi vám vytvoříme partnerský balíček na míru, tak aby odpovídal vašim představám. Kontaktujte nás nezávazně na info@openhousepraha.cz a my vám zašleme více informací.

Děkujeme!


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.