Zapojte se

Dobrovolnice Open House Praha, foto: Eva Mořická
Dobrovolnictví pro festival Open House Praha, foto: Eva Mořická

Staňte se dobrovolníkem

Zajímá vás architektura, historie, design nebo veřejný prostor? Pomozte nám s organizací festivalu otevřených budov i dalšími akcemi v průběhu roku. Přihlaste se do celoročního dobrovolnického programu Open House Praha, díky kterému budete moci poznávat pražskou architekturu z jiné perspektivy a seznámit se přitom s novými lidmi. Rádi vás přivítáme do našeho týmu!

Podpořte nás

Je vás stále víc, co nám fandíte, což nás velmi těší! Každým rokem začínáme s přípravami festivalu nanovo a musíme sehnat dostatek finančních i nefinančních zdrojů pro jeho realizaci. Přidejte se k nám a podpořte festival i celoroční činnost neziskové organizace, která za ním stojí. Jakákoliv vaše podpora, ať už partnerská nebo individuální, je pro nás signálem i motivací, že to má smysl. Díky pravidelnému příspěvku se navíc stanete členy klubu Milovníci architektury a budete mít exkluzivní možnost nahlédnout do zákulisí příprav festivalu.

Technologické centrum UMPRUM, foto: Dušan Vondra
Technologické centrum UMPRUM, foto: Dušan Vondra
Schody v budově ČSOB
ČSOB kampus, foto: Dušan Vondra

Přihlaste prostor nebo budovu!

Jste majitelem architektonicky zajímavé budovy nebo sídlí vaše firma v  prostoru, který byste chtěli v rámci festivalu zpřístupnit? Nebo byste nám chtěli dát tip, jakou budovu máme otevřít? Vyplňte nám formulář na webu. Pro festival vybíráme budovy, které reprezentují pražskou architekturu všech časových období, představují díla významných architektů a myšlenkových směrů či návštěvníkovi přináší jiný nevšední architektonický zážitek.


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.