Přihlaste budovu nebo prostor!

foto: Hana Krejbichová

Máte pro nás tip, jakou budovu bychom měli otevřít v rámci 7. ročníku festivalu Open House Praha, který se uskuteční 10.–16. května 2021? Nebo chcete přihlásit budovu, kterou vlastníte, spravujete či v ní sídlíte? Zašlete nám přihlášku prostřednictvím formuláře.

Nejzazší termín pro návrh budov či zaslání přihlášky 30. listopadu 2020!

Pro festival vybíráme budovy, které reprezentují pražskou architekturu všech časových období, představují díla významných architektů a myšlenkových směrů či návštěvníkovi přináší jiný nevšední architektonický zážitek. Důležité je pro nás také zapojení budov s lokálním komunitním a kulturním přesahem. Neopomenutelná jsou pro nás samozřejmě sídla našich cenných partnerů a sponzorů.

Během festivalového víkendu pak požadujeme maximální součinnost zapojených budov – příjemné zacházení s návštěvníky i našimi dobrovolníky a respektování pravidel daných formátem festivalu (řazení návštěvníků do front před budovou, zpřístupnění budovy po maximální možný časový úsek, poskytnutí zázemí dobrovolníkům apod.).

Těšíme se na vaše návrhy!


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.