Přihlaste budovu nebo prostor!

Vyplňte přihlášku

Máte pro nás tip, jakou budovu bychom měli otevřít v rámci 10. ročníku festivalu Open House Praha, který se uskuteční od 13.–19. května 2024 a otevře o víkendu 18. a 19. května desítky běžně nepřístupných budov? Nebo chcete přihlásit budovu, kterou vlastníte, spravujete či v ní sídlíte? Zašlete nám přihlášku prostřednictvím formuláře. Nejzazší termín pro návrh budov či zaslání přihlášky je 30. listopadu 2023! V případě dotazů nás můžete kontaktovat na produkce@openhousepraha.cz.

foto: Tomáš Princ
foto: Tomáš Princ

Kritéria pro výběr budov

Pro festival vybíráme budovy, které reprezentují pražskou architekturu všech časových období, představují díla významných architektů a myšlenkových směrů či návštěvníkovi přináší jiný nevšední architektonický zážitek. Důležité je pro nás také zapojení budov s lokálním komunitním a kulturním přesahem. Neopomenutelná jsou pro nás samozřejmě sídla našich cenných partnerů a sponzorů. Během festivalového víkendu pak požadujeme maximální součinnost zapojených budov – příjemné zacházení s návštěvníky i našimi dobrovolníky a respektování pravidel daných formátem festivalu. Těšíme se na vaše návrhy!


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.