Soutěž Přiveď kamaráda a vyhraj!

Dobrovolnictví pro Open House Praha je nejen skvělá příležitost podívat se do míst, kam se obvykle nedostanete, ale také poznat nové přátele s podobnými zájmy. Zapálených dobrovolníků není nikdy dost. Pojďte do toho s námi, potřebujeme vás! Jestli se ostýcháte, přihlaste se společně s kamarády. Abychom získali co nejvíce dobrovolníků, připravili jsme letos soutěž o atraktivní ceny. 😉

foto: Jan Mizler

Jak soutěžit?

Do soutěže vás může nominovat kamarád, sourozenec nebo třeba kolega tím, že se sám stane dobrovolníkem letošního festivalu Open House Praha 2023. Jednoduše napíše celé vaše jméno do přihlašovacího formuláře v kolonce „Rád/a bych zmínil/a…“.

O nominaci do soutěže se od nás dozvíte e-mailem po skončení festivalu. Pozor – podmínkou pro účast v soutěži je, abyste oba dva – jak vy, tak osoba, která vás nominovala, aktivně dobrovolničili na letošním festivalu. Čím více nominací získáte, tím se zvyšuje pravděpodobnost vaší výhry.

A výhra pro vítěze?

A to nejdůležitější na závěr. 😉

Losovat budeme 3 výherce, kteří získají dárkový poukaz do obchodu Nila v hodnotě 1000 Kč. Designový obchod nabízí oblečení, bytové doplňky i lifestylové produkty té nejvyšší kvality, vyrobené navíc šetrným způsobem k přírodě a za spravedlivých podmínek. Nakupovat lze jak v e-shopu, tak na třech prodejních pobočkách v Praze (Karlín, Letná, Vinohrady). K poukazu přidáme i dárek z kolekce našeho festivalového merche.

Losování a vyhlášení výherců proběhne na afterparty pro dobrovolníky pořádané 15. června 2023 na Habrovce, na kterou jste jako dobrovolník/ice srdečně zván/a.

Za podporu soutěže děkujeme:

Obchod NILA


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.