Jak probíhají prohlídky a je potřeba se někde předem registrovat?
Odpovědi na všechny dotazy pro vás máme na jednom místě!

Naplánujte si trasu s novou festivalovou aplikací

Díky aplikaci se dozvíte aktuality z programuinformace o délce prohlídek či čekání přímo z terénu a dostanete oznámení o nečekaných událostech. Také můžete sdílet vaše zážitky s ostatními návštěvníky prostřednictvím komentářůchatu. Aplikace je k dispozici v české i anglické verzi pro operační systém iOSAndroid.

Festivalová aplikace Open House Praha 2024
Festivalová aplikace 2024
Festivalový průvodce 2024

Kupte si Festivalového průvodce

Jak se nejlépe zorientovat v rozsáhlém programu? Doporučujeme našeho Festivalového průvodce! Kromě informací o všech otevřených budovách obsahuje také mapy, tipy na tematické okruhy, exkluzivní rozhovor nebo sekci v angličtině. Letošní edici průvodce si již nyní můžete objednat v našem e-shopu, a to jak v tištěné (s možností doručení), tak digitální podobě. Koupí průvodce navíc podpoříte přípravy dalšího ročníku festivalu!

Jak se dostanu k otevřeným objektům?

Použijte Mapy.cz, kde už nyní najdete pod heslem „open house praha“ vylistované všechny objekty jako body v mapách (POI). Založte si vlastní profil a uložte si trasy do mobilní aplikace. Na festival doporučujeme vyrazit veřejnou dopravou, pěšky nebo na kole. Připravili jsme pro vás také tip na růžovou cyklotrasu festivalem. Rekola nabízejí na festival slevu na zapůjčení svých kol. Najdete ji na konci článku.

Náhled objektů v Mapy.cz