PROJÍŽĎKA

Kotěrovou tramvají po Praze se Zdeňkem Lukešem – vyprodáno

út 10. 8. 2021, 18.35 hod.

Zveme vás na projížďku historickou tramvají, jejímž autorem je sám slavný Jan Kotěra, architekt mnoha výjimečných staveb nejen v Praze. Pro Ringhofferovy závody navrhl několik tramvajových a vlakových vozidel a my vám nyní nabízíme možnost se jedním z nich nejen projet, ale i lehce se mihnout kolem dvou jeho staveb. To vše ve společnosti známého historika architektury pana Zdeňka Lukeše, který s lehkostí sobě vlastní doprovodí projížďku odborným výkladem. Koná se u příležitosti 150. výročí narození zakladatele české moderní architektury Jana Kotěry.

foto: Tomáš Sysel

Praktické informace

  • Místo setkání je na na zastávce tramvaje Nádraží Braník. POZOR ZMĚNA: Kvůli výluce na trati je novým místem srazu zastávka tramvaje Bohemians ve Vršovicích. Tramvaj pak pokračuje přes Nusle, Albertov až na Výtoň a dále po své původně plánované trase.
  • Odbavení vstupenek proběhne před nástupem do tramvaje, přijďte prosím včas.
  • Délka jízdy je cca 40 minut, výstupní stanice je Hradčanská.
  • Kapacita skupiny je omezená, vstupenky je možné zakoupit pouze předem.
  • Prosíme všechny účastníky, aby byli k ostatním návštěvníkům ohleduplní a při akci dodržovali aktuálně platná vládní nařízení proti šíření nemoci covid-19. Vstup na akci je možný pouze na základě potvrzení o bezinfekčnosti. Více informací najdete v sekci Bezpečnost.

Vyprodáno

Comments are closed here.