Fotosoutěž Otevřená Praha 2023

Milujete Prahu a rádi fotíte? Spojte svůj zájem o architekturu a fotografii a zapojte se do soutěže Otevřená Praha o nejlepší fotografii z festivalu Open House Praha 2023! Nemusíte být profesionál – stačí jen foťák či mobilní telefon a dobré oko na zachycení architektonických skvostů či momentek festivalu. Odměnou pro výherce budou atraktivní ceny jako poukaz na nákup digitální techniky, vstupenky do divadla či kurz fotografování od našich partnerů – společnosti MegapixelDivadla Na Zábradlí.

Soutěžit můžete ve třech kategoriích: Prostor, Detail a Lidé. Naše porota vybere ty nejzajímavější fotky a o vítězích rozhodne divácké hlasování na portálu Estav.cz.

Známe vítěze soutěže! Podívejte se na vítězné snímky přes odkaz níže.

foto: Hana Krejbichová

Spolupořadatel soutěže:

Partneři soutěže:

foto: Hana Krejbichová

Náš tip: fotografický workshop

Rádi byste se naučili základy fotografování interiérové architektury? Zúčastněte se exkluzivního workshopu s lektorem Martinem Lukešem, který pořádáme ve spolupráci se společností Megapixel! Kurz proběhne v rámci doprovodného programu letošního festivalu Open House Praha ve středu 17. května od 10.30 do 15.00 hodin. V kurzu vás bude čekat jak teoretická část, která vám přiblíží základní postupy fotografování architektury, tak navazující praktická část. K dispozici vám budou honosné interiéry Kongresového centra Praha, které je součástí letošního festivalového programu.


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.