FESTIVAL

Open House Praha 2022

16.–22. 5. 2022

Největší pražský festival otevřených budov a prostorů je zpět ve svém tradičním květnovém termínu. Letos se můžete těšit na 101 běžně nepřístupných míst!

Festival Open House Praha se uskuteční letos od 16. do 22. května 2022. Budovy budou otevřené o víkendu 21. a 22. května a ve festivalovém týdnu bude připraven bohatý doprovodný program – přednášky, diskuze, komentované procházky aj. Seznam otevřených budov už najdete na našem webu. Vstup do budov je zdarma!

Doprovodné programy, které se uskuteční ve festivalovém týdnu od 16. května, najdete v Kalendáři akcí. Můžete s námi vyrazit na procházky po Pražském Hradě, k Libeňskému mostu, do zahrady Rothmayerovy vily nebo na Výstaviště. Zveme vás také na výstavy, debaty nebo koncert v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně k poctě architekta Jožeho Plečnika. Jednotlivé akce budeme zveřejňovat v průběhu dubna.

Sledujte facebookovou událost, aby vám neunikly žádné aktuality. 👇

Festival se rozrůstá a s ním i skupina hrdinů–dobrovolníků. Buďte i vy letos součástí modré party. Festival bude potřebovat až na 400 srdcařů. 💙 Více o možnosti zapojení a přihlašovací formulář můžete číst zde. 👇

Foto: archiv budovy Bubenská 1
Foto: Peter Fabo
Foto: archiv budovy Hotel Juliš
Foto: archiv budovy palác Adria

Comments are closed here.