Staňte se dobrovolníkem

Zajímá vás architektura, historie, design nebo veřejný prostor? Přihlaste se do celoročního dobrovolnického programu Open House Praha.

VYPLŇTE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE!

Organizujeme víkendový festival s desítkami otevřených běžně nepřístupných budov, připravujeme celoroční vzdělávací programy pro širokou veřejnost včetně rodin s dětmi i lidí s hendikepem, popularizujeme architekturu ve všech jejích podobách a podílíme se na pěstování dobrovolnické kultury v rozsahu, který v českém prostředí nemá obdoby. Naši dobrovolníci nám pomáhají s přípravou festivalu, koordinací a prováděním návštěvníků na budovách, prodejem triček a katalogů, focením nebo poskytováním informací návštěvníkům. Bez jejich pomoci bychom nikdy nemohli festival a další aktivity uskutečňovat. Rádi vás přivítáme do našeho týmu. 

Proč se zapojit?

  • Zažijete festival z úplně jiné perspektivy.
  • Pozveme vás v průběhu roku na prohlídky vybraných budov.
  • Získáte mnoho zkušeností a zážitků a poznáte nové lidi.
  • Dozvíte se zajímavé informace o pražské architektuře.
  • Dostanete od nás tričko z originální limitované edice a katalog.
  • Pro okamžiky hladu vás vybavíme poukazem do Bageterie Boulevard.
  • Obdržíte od nás referenci o dobrovolnické práci.
  • Pozveme vás na závěrečnou festivalovou afterparty.

Pokud se zapojíte jakýmkoli způsobem do dobrovolnické činnosti, obohatí to nejvíce vás samotné!

„Když člověk dělá něco dobrovolně, dělá to s větší chutí a zapálením. Hlavně proto, že chce a ne proto, že musí. Práce pro festival je pro mě snoubením lásky k architektuře a nadšení předávat ji dál. Když jednou Open House Praha okusíte, už nechcete jinak.“ dobrovolnice M.

„…Moc děkuji za možnost být součástí celé této akce, bylo to nádherné a moc jsem si to s vámi užila. Bylo skvělé festival zažít z další perspektivy a vidět kolik úsilí tato akce stojí. Obdivuji vaši nikde nekončící energii, kterou do toho vkládáte a zvládáte při tom ještě být neuvěřitelně milí na všechny kolem.“ dobrovolnice K.

 

Kontakt pro více informací:
Klára Veselá
e-mail: klara.vesela@openhousepraha.cz
mobil: 777 833 753