Objednávka průvodce

Neváhejte a objednejte si festivalového průvodce již nyní!

Festivalový průvodce je nepostradatelným materiálem, který vám podstatným způsobem usnadní orientaci v rozsáhlém programu. Obsahuje podrobné informace o všech otevřených budovách, které jsou roztříděny do jednotlivých oblastí. U každé oblasti naleznete mapový výřez a veškeré praktické údaje k přístupnosti budovy. Součástí průvodce jsou tipy na tematické okruhy, informace o doprovodných programech, seznamy budov roztříděné dle abecedy i typologie, ale také krátké články či rozhovor.

Průvodce je k dispozici pouze v omezeném nákladu a proto nabízíme možnost jeho předobjednávky s osobním vyzvednutím od 13. května ve festivalovém infocentru (150 Kč). Ti, kteří touží si plánovat trasu již nyní, si mohou zakoupit jeho digitální verzi (100 Kč). Využijte této jedinečné příležitosti a naplánujte si díky průvodci návštěvu festivalu s předstihem v klidu domova! Průvodce je k dispozici pouze v českém jazyce.

Koupí festivalového průvodce zároveň podpoříte přípravu příštího ročníku festivalu Open House Praha 2020 a možnost realizovat další celoroční aktivity.

Upozorňujeme, že tištěnou verzi průvodce bude možné si předobjednat pouze do pátku 17. května 12 hodin. K vyzvednutí bude ve festivalovém infocentru na Malém náměstí 7 do soboty 19 hodin. Průvodce lze pak zakoupit v průběhu festivalu v infocentru a dalších prodejních budovách. Více informací zde.

Objednávky digitálního průvodce budeme vyřizovat do pátku a poté zase až po víkendu.

 


Objednávkový formulář

Adresa

Chci zaslat fakturu.
Souhlasím s obchodními podmínkami. *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. *

Po odeslání objednávky vám zašleme na váš email instrukce pro provedení platby.

Při objednávce digitální verze je nutné zaplatit převodem na náš bankovní účet.