Oznámení o změně termínu konání festivalu

Milí přátelé,

stejně jako většina společnosti pozorně sledujeme každodenní vývoj dění kolem šíření koronaviru COVID-19.

Zrušili jsme plánované akce pro veřejnost (19. 3., 28. 3.), pro členy klubu Milovníci architektury (18. 3.) a pro naše dobrovolníky (26. 3.). Poslední akce pro dobrovolníky – komentovaná prohlídka Trmalovy vily od Jana Kotěry – se uskutečnila ve středu 11. 3. a tímto také za vstřícnost a spolupráci provozovatelům vily děkujeme.

Po pečlivém zhodnocení situace jsme se rozhodli přesunout festival na víkend 5. a 6. 9. 2020 a jeho doprovodné akce do týdne od 1. 9. 2020. Nyní se snažíme oslovit k opětovnému zapojení partnery z řad budov i sponzorů.

Připravili jsme letos na květen opravdu bohatý program, který kromě otevření 85 budov měl nabídnout i doprovodné programy ve festivalovém týdnu a rádi bychom tento program zachovali, pokud to bude jen trochu možné, v původním rozsahu.

O programu i formě konání festivalu se dozvíte více prostřednictvím našich online kanálů (web, sociální sítě, newsletter). Pro odběr newsletteru se můžete přihlásit zde.

Děkujeme vám za přízeň, přejeme vám hodně sil a pozitivní energie pro zvládnutí obtížné situace, ve které se nyní nacházíme.

Srdečně Andrea Šenkyříková, ředitelka festivalu a tým OHP