Oznámení o změně termínu konání festivalu

Milí přátelé,

stejně jako většina společnosti pozorně sledujeme každodenní vývoj dění kolem šíření koronaviru COVID-19.

Zrušili jsme plánované akce pro veřejnost (19. 3., 28. 3.), pro členy klubu Milovníci architektury (18. 3.) a pro naše dobrovolníky (26. 3.). Poslední akce pro dobrovolníky – komentovaná prohlídka Trmalovy vily od Jana Kotěry – se uskutečnila ve středu 11. 3. a tímto také za vstřícnost a spolupráci provozovatelům vily děkujeme.

Po pečlivém zhodnocení situace jsme se rozhodli přesunout festival do jiného období v tomto roce. Nyní se snažíme najít takový termín, který by umožnil zapojení co nejvíce partnerů z řad budov.

Připravili jsme letos opravdu bohatý program, který kromě otevření 85 budov měl nabídnout i doprovodné programy ve festivalovém týdnu a rádi bychom tento program zachovali, pokud to bude jen trochu možné, v původním rozsahu.

O novém termínu konání festivalu Open House Praha 2020 vás budeme informovat na našem webu, sociálních sítích, ale také prostřednictvím našeho newsletteru, pro jehož odběr se můžete přihlásit zde.

Děkujeme vám za přízeň, přejeme vám hodně sil a pozitivní energie pro zvládnutí obtížné situace, ve které se nyní nacházíme.

Srdečně Andrea Šenkyříková, ředitelka festivalu a tým OHP