Nabídka ubytování

Hotel International Praha

Využijte 20% slevu na ubytování a konzumaci v Hotelu International Praha! Sleva se vztahuje na ubytování v období od 2. do 8. 8. 2021 z BAR cen (nejlepší dostupné ceny) a stravování z á la carte jídelního lístku v období od 7.–8. 2021. Rezervace pokoje na reservation@internationalprague.cz. Více na internationalprague.cz.

Slevový kód: OPENHOUSEPRAHA

Jalta Boutique Hotel

Využijte 20% slevu na ubytování a konzumaci v Jalta Boutique Hotelu! Sleva se vztahuje na ubytování v období od 2. do 8. 8. 2021 a nabídku stravování v Yalta Craft Bistru z platného jídelního lístku v období od 7.–8. 2021. Rezervace pokoje na hoteljalta.com.

Slevový kód: OPENHOUSEPRAHA

Bonus: degustační 0,02 porce speciálního ginu od Martina Žufánka v OMY Baru v zadní části restaurace v průběhu festivalového víkendu
Slevový kód: OMY BAR

Mama Shelter Prague

Využijte 15% slevu na ubytování a konzumaci v Mama Shelter Prague! Sleva se vztahuje na ubytování v období od 2. do 8. 8. 2021 a nabídku stravování v období od 7.–8. 2021. Rezervace pokoje na e-mailu prague@mamashelter.com. Více na mamashelter.com/prague.

Slevový kód: OPENHOUSEPRAHA

Vienna House Diplomat Prague

Využijte 20% slevu na ubytování a konzumaci ve Vienna House Diplomat Prague! Sleva se vztahuje na ubytování v období od 2. do 8. 8. 2021 a nabídku stravování (restaurace a bar) v období od 7.–8. 2021. Rezervace pokoje na viennahouse.com.

Slevový kód: OPENHOUSEPRAHA


Čerstvé informace z první ruky

Informace o festivalu Open House Praha i dalších akcích, které pořádáme v průběhu celého roku, pohodlně rovnou do vaší e-mailové schránky.